Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


GCG GROUPE Sp. z o.o.

Koperty foliowe | GCG GROUPE Sp. z o.o.


Jednym z najpoważniejszych producentów opakowań w Polsce jest firma ze strony gcg-groupe.pl działająca na rynku już od 2006 roku. Jest to przedsiębiorstwo z doświadczeniem, które oferuje najróżniejsze usługi. W swojej ofercie ma między innymi:

  • koperty foliowe,
  • koperty kartonowe i tekturowe,
  • kieszenie foliowe,
  • koperty bąbelkowe,
  • koperty bezpieczne,

a także taśmy pakowe, etykiety ostrzegawcze i logistyczne, folie Stretch i pre-Stretch i wiele innych. Z jego usług stale korzystają największe, działające w Polsce firmy kurierskie, takie jak FedEx, GLS Logistics, UPS, a także zagraniczne DPD Niemcy, DPD Estonia, czy Der Kurier.

Jest to firma, która stara się na bieżąco ulepszać swoje produkty, wiedząc, że konkurencja na rynku jest ogromna i aby sprostać oczekiwaniom klientów, trzeba naprawdę się starać. Wspomniane wyżej koperty kurierskie zwane też foliopakami są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki zastosowaniu w procesie produkcji wielowarstwowej folii LDPE. Są to folie nieprzezroczyste wewnątrz czarne a na zewnątrz białe, więc koperta doskonale ukrywa zawartość przesyłki przed osobami trzecimi.

Przedsiębiorstwo to wyposażone jest w maszyny do druku offsetowego, który jest najbardziej uniwersalny i ma wysoką rozdzielczość. Dzięki temu wszystkie koperty mogą być opatrzone dowolnym, indywidualnym nadrukiem odpowiadającym potrzebom nabywcy. Folie wykorzystywane do produkcji są przyjazne środowisku i poddają się biodegradacji.

Chociaż w standardzie można znaleźć wiele rozmiarów foliopaków, to na specjalne życzenie klienta można je wykonać w dowolnym rozmiarze. Większość tych produktów dostępna jest w opakowaniach po 100 sztuk, ale można także zamówić opakowanie po 250 sztuk w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ponieważ w ofercie są najróżniejsze opakowania, każdy klient z pewnością znajdzie tutaj to, czego szuka, w najlepszym gatunku i w konkurencyjnych cenach. Firma wywiązuje się ze zobowiązań terminowo, gwarantując wysoką jakość swoich produktów. Pozwala jej na to nie tylko nowoczesny park maszynowy, ale i wykwalifikowana załoga z długoletnim doświadczeniem w branży.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://gcg-groupe.pl/
Dodano: 2020-09-25
Telefon: 94 318 06 98
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Stanów Zjednoczonych 32
Kod pocztowy: 03-947

Źródła:
https://gcg-groupe.pl/14-koperty-foliowe-foliopaki


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18