Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


STUDIO GRAFICZNE DOBRY PROJEKT Joanna Buchała

Drukowanie plakatów kraków


Niezmiennie od lat jedną z najskuteczniejszych i zarazem ekonomicznych form reklamy są plakaty. Za ich pomocą można poinformować lokalną społeczność o wydarzeniach kulturalnych odbywających się w danym mieście, otwarciu nowego sklepu i wielu innych. Studio graficzne Dobry Projekt może przygotować profesjonalne materiały reklamowe różnego typu.

Drukowanie plakatów w Krakowie jest niedrogie. Firma działa szybko i bez problemu realizuje duże zlecenia. Istnieje możliwość przygotowania nawet tysiąca egzemplarzy w ciągu kilku dni. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorcy nie muszą podejmować współpracy z innymi grafikami czy sami przygotowywać grafiki, która znajdzie się na plakacie, ponieważ drukarnia oferuje kompleksowe usługi zawierające stworzenie projektu, przystosowanie do wymagań klienta oraz wydruk na materiałach najwyższej jakości. Poza plakatami reklamowymi, pracownicy firmy mogą również przygotować tablice informacyjne do biur, fabryk, gabinetów lekarskich, weterynaryjnych i wielu innych miejsc. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Oczywiście studio graficzne realizuje również inne zlecenia. Każdy klient może zamówić eleganckie wizytówki, przyciągające wzrok ulotki, profesjonalne materiały konferencyjne, katalogi, książki, teczki czy gadżety firmowe, między innymi kalendarze i planery. W zależności od wymagań klienta, wydrukowane egzemplarze mogą zostać pokryte laminatem, lakierem lub folią. Co więcej, przedsiębiorcy mogą zamówić wydruki wielkoformatowe, takie jak banery. W tym miejscu warto dodać, że istnieje możliwość wyboru materiału (frontlit do standardowych banerów, backlit do podświetleń lub blockout). W przypadku wydruku na papierze powlekanym klient może zadecydować o jego dokładnych parametrach, np. gramaturze.

Firma kieruje swoją ofertę do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Realizuje niewielkie, pojedyncze zlecenia, jak i zamówienia na druk tysięcy egzemplarzy. Warto skorzystać z oferty drukarni, która dba o klientów i gwarantuje usługi na najwyższym poziomie w przystępnej cenie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.druk-projekt.pl
Dodano: 2020-10-18
Telefon: 608-516-502
Miejscowość: Kraków
Adres: Aleksandry 20
Kod pocztowy: 30-837

Źródła:Podobne Firmy

Body Camp
ul. 32425 Trzemeśnia, Poręba 38
GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. 32083 Balice, Uśmiechu 1
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C