Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


WOLSTAL

WOLSTAL • Projekty hal produkcyjnych


Nowoczesne hale przemysłowe charakteryzują się lekką konstrukcją, ułatwiającą transport, montaż i rozbudowę w przyszłości. Przedsiębiorcy coraz bardziej interesują się tego typu obiektami, ponieważ zapewniają one funkcjonalność, niewygórowane ceny, szybki czas realizacji oraz możliwość dopasowania ich do swoich potrzeb. Najczęściej takie hale tworzy się ze stali. Surowiec ten może być wystawiany na działanie czynników atmosferycznych i niestraszne jest mu działanie wilgoci.

Do produkcji dachów hal wykorzystuje się ekologiczną wełnę mineralną oraz membranę PVC, natomiast ściany tworzone są z prefabrykowanych elementów składających się z okładzin, styropianu, pianki poliuretanowej lub rdzenia konstrukcyjno-izolacynego. Hale mają różnorodne zastosowanie. Wyróżnia się bowiem konstrukcje:

  • sportowe,
  • logistyczne,
  • produkcyjne,
  • handlowe.

Niektórzy wykorzystują je także w formie obiektów widowiskowych, sortowni odpadów, warzyw i owoców oraz stacji kontroli pojazdów.

Konstrukcja hali powinna być uzależniona od jej docelowego przeznaczenia. Obecnie przedsiębiorstwa zajmujące się ich sprzedażą, takie jak Wolstal, bardzo chętnie tworzą projekty na indywidualne życzenie klientów, które można modyfikować w dowolnym momencie. Podstawą każdej hali jest konstrukcja nośna składająca się z blaszanych ram, które zostały odpowiednio usztywnione za pomocą prętów. Firma ta tworzy je ze spawanych elementów, zabezpieczonych środkami antykorozyjnymi, co zwiększa ich wytrzymałość. Specjaliści wykorzystują ocynkowane ogniowo kształtowniki o dużej grubości, które są powlekane farbą poliestrową.

Czynniki technologiczne i funkcjonalne sprawiają, że po projekty hal produkcyjnych tego przedsiębiorstwa sięga coraz więcej osób. Zaletą takich konstrukcji jest szybki czas budowy, czego nie można powiedzieć o obiektach murowanych. Obiekty wznoszone przez zatrudnionych w nim profesjonalistów są ekonomiczne, estetyczne i funkcjonalne, a przebywanie w nich jest bezpieczne. Hale, ze względu na dużą powierzchnię użytkową, są wykorzystywane również do magazynowania rozmaitych produktów.  

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.wolstal.com/
Dodano: 2020-10-25
Telefon: +48 613 071 111
Miejscowość: Poznań
Adres: Obornicka 330
Kod pocztowy: 60-689

Źródła:
https://www.wolstal.com/projekt-hali-produkcyjnej/


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22