Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


ECOFASADA Sp. z o.o.

ECOFASADA | Płyty elewacyjne


Wysokiej jakości rozwiązania w zakresie elewacji i elementów podkonstrukcji zapewnia ECOFASADA. Firma ma długoletnie doświadczenie w obszarze projektowania, produkcji, montażu, sprzedaży oraz obsługi dokumentacyjnej przedsiębiorstw budowlanych. Produkty tworzone są w oparciu o nowoczesną myśl inżynieryjną i nie ustępują w swej klasie asortymentowi oferowanemu przez światowych liderów branży. Zaawansowany park technologiczny i materiały od sprawdzonych dostawców pozwalają na osiągnięcie pierwszorzędnych parametrów funkcjonalnych artykułów budowlanych.  Wyróżnia je dopracowanie konstrukcyjne, trwałość, solidność i odporność na czynniki zewnętrzne związane z wilgocią i temperaturą oraz promieniowaniem słonecznym. Odpowiadają one ponadto regulacjom unijnym oraz mają pozytywne opinie europejskich producentów okładzin elewacyjnych.

W katalogu produktowym znajdują się również płyty elewacyjne wentylowane wykonane z wysokogatunkowych surowców. Szeroka paleta barwna i łatwość obróbki pozwalają na harmonijne dostrojenie ich do dowolnej koncepcji architektonicznej. Pasują do budynków o stylistyce nowoczesnej i klasycznej, o różnych formach bryły. Inwestor znajdzie tu również wersje imitujące drewno i kamień naturalny. Specjalna, niezwykle gładka  faktura powierzchni ułatwia utrzymanie ich w czystości oraz przeprowadzanie czynności konserwacyjnych. Ciekawa, nierówna struktura nadaje z kolei unikatowy wygląd fasadzie. Pokrywająca je farba jest wodoodporna i niepodatna na zarysowania. W ofercie znajdują się również modele o podwyższonych parametrach bezpieczeństwa, odpowiadające restrykcyjnym normom przeciwpożarowym. Płyty sprawdzają się zarówno w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, jak i nieruchomościach wykorzystywanych do celów produkcyjnych, magazynowych i usługowych.

Firma świadczy usługi kompleksowo, od etapu projektowego, po logistykę i montaż. Wspiera klientów doradztwem w zakresie najkorzystniejszych rozwiązań użytkowych i wizualnych, oferuje konkurencyjne ceny i dotrzymuje terminów dostaw.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ecofasada.pl/
Dodano: 2020-10-31
Telefon: +48 22 300 07 30
Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
Adres: Kołobrzeska 52K
Kod pocztowy: 05-510

Źródła:
https://ecofasada.pl/plyty-elewacyjne/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18