Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Niepubliczne przedszkole i żłobek - Latawce dmuchawce

Montessori przedszkole Poznań


Wybór dobrego przedszkola jest niezwykle ważny. Osoby, które tam pracują będą wpływać na rozwój Państwa dziecka. Dlatego na stronie online latawce-dmuchawce.pl odnaleźć można cenne informacje dotyczące poznańskiej placówki. Szkoła niepubliczna jest wybierana przez wielu mieszkańców miasta z tego względu, że ma bardzo dobrą reputację. Przedszkole Montessori w Poznaniu skupia się na indywidualnych cechach podopiecznych. Stawia się im wyzwania, które polegają na podejmowaniu decyzji. Oczywiście wszystkie zadania są dopasowane do grup wiekowych. Nauczyciel jest osobą, która podpowiada w razie jakiejkolwiek wątpliwości i otacza opieką każde dziecko. Takie starania wpływają na samoocenę najmłodszych oraz pozwalają im na samodzielność.

Strona internetowa poświęcona jest opisowi pomieszczeń, kadry nauczycielskiej, metod nauczania, rozkładu dnia, jak i rekrutacji. Pod adresem WWW odnaleźć można również cennik. Pozwoli wstępnie zapoznać się z kosztami za czesne, wpisowe oraz wyżywienie. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowano również kontakt telefoniczny. Pozwoli on rozwiać wszelkie wątpliwości związane z prowadzeniem prywatnej placówki.

System pedagogiczny stosowany w omawianym przedszkolu skupia się na wspieraniu indywidualnych pomysłów dzieci. Aktywna nauka z pewnością przyniesie pożądane rezultaty, jeśli tylko pociecha będzie odpowiednio nakierowywana w domu, jak i poza nim. Warto wspomnieć o pięknej przestrzeni ośrodka, sprzyjającej rozwojowi najmłodszych. Podczas dodatkowych zajęć można zaszczepiać w dziecku miłość do tańca, sportu bądź występów teatralnych. Zabawa, nauka, taniec, śpiewanie, gimnastyka pozwolą dziecku poznawać świat i źródła kultury oraz przygotowują je do dalszego funkcjonowania w społeczeństwie.

Decydując się na przedszkole w Poznaniu można być pewnym, że pociecha spędzi swój czas na lepszym poznawaniu siebie, rozwijaniu zainteresowań, jak i zacieśnianiu więzi koleżeńskich. Warto wspomnieć również o placu zabaw oraz ogrodzie, gdzie najmłodsi opiekują się roślinami i dbają o ich plony.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://latawce-dmuchawce.pl/
Dodano: 2020-11-27
Telefon: 664 195 245
Miejscowość: Poznań
Adres: Karpia 17B
Kod pocztowy: 61-619

Źródła:
https://latawce-dmuchawce.pl/


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22