Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Gamar sp. z o.o. s.k.

Pudełka kartonowe


Tektura jest często stosowanym materiałem podczas produkcji opakowań jednostkowych i zbiorczych. Znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle cukierniczym, branży spożywczej oraz odzieżowej i nie tylko. Dzięki niej towary docierają do celu w nienaruszonej formie oraz nieprzesiąknięte nieprzyjemnymi zapachami. Część takich pudełek ma praktyczne przekładki oraz szereg innych zabezpieczeń, umożliwiających transport delikatnych rzeczy, takich jak butelki czy porcelana. Pudełka kartonowe to ciekawa alternatywa dla opakowań szklanych czy foliowych. Odznaczają się wytrzymałością i niewielką wagą, wpływającą na ostateczny koszt przesyłki.

Firmą proponującą takie produkty jest Gamar. Specjalizuje się ona w tworzeniu solidnych i estetycznych kartonów, które są zamawiane przez przedsiębiorców z rozmaitych branż. W kartonach tych można umieszczać styropian, narożniki, folie bąbelkowe oraz inne materiały, sprawiające, że artykuły docierają do odbiorców w stanie idealnym. Ich plusem jest łatwość magazynowania. Omawiane pudełka wysyłane są w formie płaskiej, przez co nie zajmują wiele miejsca. Na ich powierzchni można wykonywać dowolne nadruki.

Rozwiązanie to polecane jest osobom dbającym o środowisko naturalne. Znaczna część pudełek kartonowych może być poddawana procesowi recyklingu i jest wolna od szkodliwych substancji. Firmy, które wykorzystują takie opakowania, nie przyczyniają się do produkcji większej ilości odpadów, a na dodatek są uznawane za idące z duchem czasu. Zaletą pudełek są niskie ceny oraz estetyka. Zazwyczaj kartony występują w wersji beżowej, choć niektórzy barwią je na inne odcienie.

Pudełka proponowane przez to przedsiębiorstwo są tworzone z grubej tektury falistej, którą trudno przedrzeć czy zniszczyć w inny sposób. Można ją zaklejać taśmami lub zamykać za pomocą zszywaczy. Opakowania te przydają się też w gospodarstwach domowych, ponieważ sprawdzają się podczas przechowywania butów, biżuterii, książek lubi innych rzeczy, dzięki czemu w mieszkaniach panuje większy porządek. Występują w kilku rozmiarach i są wykorzystywane także podczas przeprowadzek.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://gamar-kartony.pl/
Dodano: 2020-12-02
Telefon: +48 58 536 1589
Miejscowość: Pelplin
Adres: Świerkowa 13
Kod pocztowy: 83-130

Źródła:
https://gamar-kartony.pl/kartony-pudelka-fasonowe/Autor: Igor Adamski


Podobne Firmy

Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. 82200 Malbork, Głowackiego 111