Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


PRO-LOG S.A.

Obsługa celna Warszawa


Procedura importu pewnych towarów z zagranicy podlega dodatkowym wytycznym, między innymi kontroli celnej oraz odprowadzeniu podatku akcyzowego. Dla wielu przedsiębiorców jest to kwestia dość kłopotliwa, ponieważ wymaga zarówno znajomości prawa podatkowego polskiego i zagranicznego, ale także jest czasochłonna z uwagi na konieczność przygotowania i skompletowania odpowiednich dokumentów przy jednoczesnym zadbaniu o bezpieczeństwo samego transportu. Dla mniejszych spółek, które zatrudniają ograniczoną ilość pracowników bez odpowiedniego wykształcenia prawniczego lub księgowego, jest to duże utrudnienie, które wydłuża cały proces przygotowania towaru do dystrybucji i generuje dodatkowe koszty w postaci opłat za jego składowanie, a nawet jest podstawą do nałożenia kary od klientów za niedostarczenie zamówienia w ustalonym wcześniej terminie.

Wartościowym wsparciem dla takich importerów jest z pewnością oferta firmy, z którą można zapoznać się na stronie internetowej pro-log.pl. Jest to pomoc świadczona przez doświadczoną i kompetentną kadrę specjalistów tworzących profesjonalną agencję celną. Prowadzona przez nią działalność to między innymi obsługa celna na terenie Warszawy i  w najbliższej okolicy. 

Wspomniana firma, znając doskonale realia rynku importu i eksportu towarów oraz związanego z tym zapotrzebowania na zróżnicowane usługi, proponuje swoim klientom ich dodatkowy zakres, w zależności od wymagań zlecającego. Świadczona pomoc może mieć różną formę, począwszy od wsparcia przy tworzeniu dokumentacji lub reprezentowania klienta podczas kontroli celno-skarbowej wykonywanej przez uprawnione do tego jednostki państwowe, po udostępnienie magazynów w celu przechowywania tam importowanego asortymentu.

Mając na względzie przede wszystkim zadowolenie klienta, pracownicy podchodzą do wykonania każdego zlecenia indywidualnie. Pozwala to przeprowadzić wszystkie niezbędne procedury zgodnie z prawem oraz w jak najkrótszym czasie, nie generując zbędnych przestojów oraz dodatkowych kosztów dla przedsiębiorcy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://pro-log.com.pl
Dodano: 2020-12-07
Telefon: 22 266 88 10
Miejscowość: Pruszków
Adres: 3 Maja 8
Kod pocztowy: 05-800

Źródła:
http://pro-log.com.pl/strefa-pro-log/obsluga-celna-na-czym-polegaAutor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18