Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


BUDLIFT Sp z o.o.

https://budlift.pl/pl/ • Wciągarki linowe elektryczne


Wciągarka jest dźwignicą służącą do pionowego podnoszenia towarów za pomocą łańcuchów, lin oraz haków. Porusza się po nieruchomym torze jezdnym i posiada ramy przejezdne, przesuwane lub stałe. Osoby zainteresowane nabyciem takich urządzeń, mogą je zamówić na stronie budlift.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo zaopatrujące firmy w nowoczesne dźwignice, przyspieszające i ułatwiające wykonywanie prac. Odznaczają się one prostotą obsługi i niezawodnością, ponieważ rzadko ulegają awariom. Mogą być wykorzystywane we wnętrzach, jak i na zewnątrz, niezależnie od warunków pogodowych.

Proponowane urządzenia stanowią podstawę wyposażenia ekip budowlanych. Spotyka się je bowiem w miejscach, gdzie niezbędny jest pionowy transport ciężkich ładunków lub rusztowań. Przy właściwie dobranej nośności będą w stanie błyskawicznie przenieść wiele materiałów, co wpłynie na oszczędność czasu i pracy ich posiadaczy. Modele renomowanych marek, jakie posiada ta firma, sprawiają, że tego typu czynności nie wiążą się z żadnym niebezpieczeństwem. Wciągarki mają solidną konstrukcję i są bardzo stabilne.

Przedstawiciele przedsiębiorstwa podkreślają, że w tej kwestii nie warto iść na kompromisy, ponieważ zakup wciągarek wątpliwej jakości z niesprawdzonych źródeł może być katastrofalny w skutkach. Bezpieczeństwo dla tej firmy jest kwestią priorytetową, dlatego jej oferta zyskuje na popularności. Na klientów czekają wciągarki linowe - elektryczne, uznawane za najnowocześniejsze na rynku. Mają one udźwig standardowy bądź podwyższony, zgodnie z życzeniem klienta. Odznaczają się wytrzymałą konstrukcją i precyzyjną pracą bez gwałtownych szarpnięć.

Zaletą wciągarek znajdujących się w asortymencie jest niewielka waga, co przekłada się na bezproblemowy transport oraz montaż. Są one nieocenione w rozmaitych gałęziach przemysłu i spotyka się je:

  • w warsztatach,
  • na placach budowy,
  • w zakładach produkcyjnych,
  • w magazynach.

Niekiedy zastępują wózki widłowe, gdy te uległy awarii. Urządzenia posiadają także wbudowane hamulce, chroniące przed samowolnym opuszczaniem się ładunku oraz mechanizmy zapadkowe.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://budlift.pl/pl/
Dodano: 2020-12-01
Telefon: +48226380888
Miejscowość: Warszawa
Adres: Strąkowa 38
Kod pocztowy: 01-367

Źródła:
https://budlift.pl/pl/91-wciagarki-linowe-elektryczne


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18