Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Cool Pics Sebastian Siębor

Kursy fotograficzne w Poznaniu • https://fotografika.edu.pl/


Robienie profesjonalnych zdjęć to kwestia nie tylko praktyki, ale również teorii. Chociaż wielu wybitnych fotografów jest samoukami, to w celu perfekcyjnego opanowania sztuki fotografii warto skorzystać z pomocy ekspertów. W tym celu można zdecydować się na kursy fotograficzne w Poznaniu, jakie oferuje firma działająca na stronie internetowej fotografika.edu.pl.

To przedsiębiorstwo posiada cztery studia w różnych miastach Polski. Zajęcia są prowadzone przez osoby mające wieloletnie doświadczenie w robieniu fotografii, a także nauce tej trudnej sztuki. Kurs jest podzielony na kilka różnych etapów, z których każdy skupia się na poznaniu konkretnego zagadnienia. Uczniowie zaczynają od ogólnych zasad robienia dobrych zdjęć, po czym przechodzą do poznawania tajnik fotografii portretowej, reklamowej, modowej i wreszcie reportażowej. Mają do dyspozycji dobrej jakości sprzęt oświetleniowy oraz wysokiej klasy aparaty. Do tego mogą korzystać z profesjonalnego oprogramowania. Osoby, które zdecydowały się na udział w kursie prowadzone przez tę akademię, często wygrywają prestiżowe konkursy. Z ich pracami można zapoznać się na wskazanej wcześniej stronie w zakładce z galerią.

Przedsiębiorstwo współpracuje ze znanymi markami z dziedziny fotografii. Należą do nich między innymi magazyn "Elle" czy "Vogue". Dzięki temu uczniowie mogą uczyć się robienia zdjęć od najlepszych. Uczelnia oferuje swoim studentom również wsparcie w ubraniu właściwej ścieżki rozwoju. Jest to tak zwany mentoring w sztuce, dzięki któremu artysta może rzeczywiście się rozwijać. W tym celu prowadzone są rozmaite konsultacje z ekspertami branży fotograficznej. Każdy uczeń może liczyć na taką kompleksową pomoc. Chcąc dowiedzieć się więcej, wystarczy udać się pod wskazany wcześniej adres. Można tam znaleźć informacje na temat kontaktu z firmą oraz opinie osób, które zdecydowały się na wzięcie udziału w jej zajęciach. W ofercie znajdują się także zajęcia edukacyjne prowadzone w trybie online, co jest wygodnym rozwiązaniem dla osób spoza miast, w których znajdują się studia tej akademii.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://fotografika.edu.pl/
Dodano: 2020-12-19
Telefon: +48 737 669 968
Miejscowość: Unisław
Adres: Bruki Unisławskie 79
Kod pocztowy: 86-260

Źródła:
https://fotografika.edu.pl/warsztaty-fotografii-poznan/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fotografia


Autor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz
ul. 85010 Bydgoszcz, Dworcowa 100
Zwiedzaj Toruń
ul. 87100 Toruń, Bażyńskich 8
Amber Store
ul. 82200 Malbork, Główna 16