Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


centrum-zdrowia.eu

http://centrum-zdrowia.eu/ - Borelioza katowice


W prywatnym Centrum Zdrowia zlokalizowanym na terenie Katowic przyjmują doświadczeni lekarze, którzy specjalizują się w diagnostyce oraz leczeniu boreliozy. Na miejscu wykonywane są specjalistyczne testy, które wykrywają chorobę niemal w każdym jej stadium (również po kilku latach od ukąszenia przez zarażonego kleszcza). 

Jak wyglądają pierwsze objawy choroby?

Początkowe stadium choroby przypomina niestety tradycyjne przeziębienie i dlatego właśnie borelioza jest zbyt często bagatelizowana przez zarażone osoby. Inaczej sytuacja wygląda, gdy w miejscu ukąszenia pojawia się czerwony i bardzo widoczny rumień - już wtedy należy udać się do ośrodka w celu wykonania testu i potwierdzenia lub wykluczenia choroby. Główną specjalizacją centrum w Katowicach jest borelioza, dlatego lekarze dysponują najnowocześniejszym sprzętem - zarówno diagnostycznym, jak i przeznaczonym do przeprowadzania różnego rodzaju terapii. Oczywiście zatrudnieni medycy posiadają także ogromne doświadczenie i często już w trakcie konsultacji są w stanie stwierdzić, czy pacjent zmaga się z niebezpiecznym schorzeniem i zarażeniem bakterią krętka borrelia. 

Potwierdzona borelioza - co dalej? 

Bez względu na stadium choroby, kluczowe jest wprowadzenie odpowiedniego leczenia, które powinno być kompleksowe i odpowiednio dopasowane do pacjenta. W śląskim ośrodku podczas walki z chorobą wykorzystywane są następujące metody leczenia:

  • zabiegi oczyszczające organizm,
  • plazmoterapia,
  • biorezonans,
  • zastosowanie ziół,
  • terapia z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia RIFE'a,
  • masaże lecznicze w celu zregenerowania organizmu,
  • suplementacja w przypadku niedoboru witamin i minerałów,
  • wprowadzenie zmian w trybie życia poprzez m.in. uprawianie sportu, ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie szkodliwych używek (tylko wtedy można całkowicie wyleczyć boreliozę). 

Tylko i wyłącznie kompleksowe leczenie pod okiem specjalistów może doprowadzić do wygranej walki z boreliozą. Pacjenci nie są w stanie samodzielnie zdiagnozować chorobę, ani ją skutecznie wyleczyć.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://centrum-zdrowia.eu/
Dodano: 2020-12-18
Telefon: 607 209 558
Miejscowość: Katowice
Adres: Henryka Dąbrowskiego 3
Kod pocztowy: 40-032

Źródła:
http://centrum-zdrowia.eu/borelioza


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12