Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


READY2GO

https://ready2go.com.pl/ - Spółki akcyjne


Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na założenie własnej spółki, aby móc swobodnie działać zarówno w kraju, jak i za granicą. Znana warszawska kancelaria READY2GO oferuje kompleksowe wsparcie klientom przy wszystkich wymaganych formalnościach dotyczących rejestracji nowego podmiotu. Pracownicy większość spraw urzędowych są w stanie załatwić w imieniu klienta, informując go o postępach i wysyłając stosowne dokumenty. Dla osób niecierpliwych, które nie chcą czekać kilku miesięcy na uruchomienie spółki, kancelaria proponuje inne rozwiązanie, którym jest notarialne przejęcie gotowych spółek.

Szeroki wybór różnych form działalności

W ofercie dostępne są spółki akcyjne, komandytowe oraz z o.o. (bez VAT lub z VAT i VAT-EU). Przedsiębiorcy, którzy planują wejście w branżę transportową, mogą zakupić podmioty posiadające już gotową licencję na m.in:

  • przewóz osób,
  • międzynarodowy transport rzeczy,
  • spedycję (pośrednictwo przy przewożeniu towarów).

W ofercie dostępne są zarówno nowe, nigdy niewykorzystywane spółki, jak i podmioty z kilkuletnim stażem - bez jakichkolwiek zobowiązań finansowych czy negatywnych historii. Koszty współpracy zależą przede wszystkim od rodzaju wybranej spółki - najtańszą opcją jest oczywiście spółka z o.o. bez VAT a najdroższe to podmioty z gotowymi licencjami. 

Prowadzenie wirtualnego biura 

Kancelaria udostępnia również klientom opcję skorzystania z profesjonalnej obsługi firmowej korespondencji przychodzącej. Właściciel przejętej spółki już na starcie otrzymuje prestiżowy adres w wybranym, polskim mieście, m.in. Warszawie, Poznaniu czy Krakowie. Jest to spora oszczędność, ponieważ nie trzeba wynajmować odrębnego lokalu - to korzystne rozwiązanie w przypadku osób, które nie potrzebują na co dzień własnego biura ze względu na częste podróżowanie i możliwość wykonywania obowiązków z dowolnego miejsca. Klienci są na bieżąco informowani o przychodzących pismach, a także mają możliwość skorzystania z przestrzeni biurowej czy salki konferencyjnej, na przykład w celu zorganizowania szkolenia czy spotkania biznesowego.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ready2go.com.pl/
Dodano: 2021-01-31
Telefon: 508 259 888
Miejscowość: Warszawa
Adres: Kielecka 41A
Kod pocztowy: 02--53

Źródła:
https://ready2go.com.pl/sprzedaz-spolek/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%B3%C5%82ka_akcyjna

Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18