Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Budownictwo Moniuszko

Usługi budowlane Poznań


Budowa domu to duże przedsięwzięcie, które wymaga przede wszystkim znalezienia odpowiedniego wykonawcy. Najlepiej podjąć współpracę z taką firmą, która ma specjalistów w każdej dziedzinie budowlanej i gwarantuje kompleksowe usługi budowlane. W Poznaniu przedsiębiorstwo takie można znaleźć na stronie budownictwomoniuszko.com. Jest to rodzinne przedsiębiorstwo działające na terenie Wielkopolski od bardzo dawna.

Doświadczenie i bogata wiedza to jedna z najważniejszych zalet tego przedsiębiorstwa. Aby być na bieżąco pracownicy i właściciele cały czas śledzą nowoczesne technologie, wdrażając je w swoich działaniach. Podejmują się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych zadań, ponieważ pozwalają im na to zdobywane latami umiejętności. Zajmują się nie tylko budową domów jednorodzinnych, w tym energooszczędnych i pasywnych, ale także chętnie współpracują z inwestorami pragnącymi zbudować bloki mieszkalne, budynki użyteczności publicznej, a nawet całe osiedla. Mają w swoich szeregach fachowców z każdej dziedziny, zatem zajmą się nie tylko pracami ogólnobudowlanymi, wśród których jest między innymi wykonanie fundamentów, ścian, dachu czy zbrojeń, ale także wykończą dom pod klucz, gwarantując idealne położenie wszystkich instalacji. Mają swoich fachowców kładących instalacje:

  • elektryczne,
  • alarmowe,
  • antenowe,
  • wodno-kanalizacyjne,
  • gazowe,
  • grzewcze.

Poza wspomnianymi wyżej pracami firma poleca swoje usługi w zakresie zakupu materiałów dzięki temu, że przez lata wypracowała sobie kontakty handlowe, przynoszące obecnie profity. Sama prowadzi też hurtownię stali zbrojeniowej, w której można nabyć nie tylko pręty o różnej grubości i w różnej jakości stali, ale także gotowe elementy zbrojeniowe, a nawet całe zbrojenia wykonane zgodnie z projektem i potrzebami klienta.

Decydując się na współpracę z tą firmą, można mieć pewność, że zadba zarówno o efektywne wykorzystanie materiałów, jak i o porządek na placu budowy. Przedsiębiorstwo to gwarantuje także opiekę powykonawczą. Realizuje zlecenia nie tylko w Poznaniu, ale także na terenie całego województwa, starając się perfekcyjnie wykonywać wszystkie powierzone jej zadania.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://budownictwomoniuszko.com
Dodano: 2021-02-07
Telefon: 668-408-767
Miejscowość: Suchy Las
Adres: Obornicka 117
Kod pocztowy: 62-002

Źródła:
https://www.budownictwomoniuszko.com/uslugi-budowlane/


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22