Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kancelaria notarialna Anna Poswa

Gdzie spisać akty notarialne we Wrocławiu?


Nie wszystkie sprawy wymagają uwagi sądu. Są też takie, które można załatwić u notariusza. Decydując się na przykład na dokonanie podziału majątku, co do którego obie strony są zgodne, wystarczy zgłosić się do odpowiedniego biura notarialnego, na przykład dostępnego na stronie wroclawnotariusz.com.pl. Kancelaria ta sporządzi odpowiedni akt mający moc prawną. Opłaty za akty notarialne we Wrocławiu są takie same jak w innych miastach, gdyż wszystkie ceny za usługi notarialne ustalane są przez ministra sprawiedliwości.

Wspomniana kancelaria świadczy wiele usług. Działa ona już od 2014 roku, służąc klientom między innymi w takich sprawach, jak sporządzenie umów:

  • kupna-sprzedaży nieruchomości,
  • przedwstępnych,
  • o podział majątku,
  • o najem okazjonalny,
  • spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i innych,

a także poświadcza dokumenty za zgodność z oryginałem, podpisy, sporządza pełnomocnictwa, stwierdza nabycie spadku lub jego odrzucenie, sporządza testamenty, umowy majątkowe małżeńskie i świadczy mnóstwo innych usług wynikających z konieczności prawnego usankcjonowania lub będących poświadczeniem woli.

Kancelarię tę prowadzi osoba, która ukończyła aplikację notarialną i cały czas się dokształca na kursach i szkoleniach, aby jak najlepiej służyć klientom. Świadczy ona usługi notarialne na wysokim poziomie. Przychodząc po poradę do tego biura można mieć pewność, że każdy klient zostanie potraktowany indywidualnie, ponieważ każda sprawa jest inna i wymaga nieco innego podejścia. Ważne jest także to, że notariusz zobowiązany jest do zachowania dyskrecji. Warto wiedzieć, że informacji dotyczących usług kancelarii udziela się bezpłatnie.

Wiele osób decyduje się na korzystanie z usług notariusza, aby zabezpieczyć swoich najbliższych na przykład na wypadek swojej śmierci. Sporządzenie testamentu przed tym urzędnikiem sprawia, że jest on niemal niemożliwy do podważenia i zabezpiecza interesy osób dziedziczących. Większość czynności dotyczących umów cywilnoprawnych zawieranych przed notariuszem dokonywanych jest w biurze notarialnym, ale zdarzają się także przypadki, że notariusz realizuje je poza biurem na przykład w szpitalu lub domu chorego. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.wroclawnotariusz.com.pl/
Dodano: 2021-02-07
Telefon: 71 377 10 18
Miejscowość: Wrocław
Adres: Żmigrodzka 83
Kod pocztowy: 51-130

Źródła:
https://www.wroclawnotariusz.com.pl/cennik-oplaty-u-notariusza/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wroc%C5%82aw
https://pl.wikipedia.org/wiki/Akt_notarialny

Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9