Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

Sowińska Podlasek Sp. z o.o. • Peeling medyczny Rzeszów


Firma Sowińska Podlasek Sp. z o.o. proponuje skuteczne metody oczyszczania twarzy. Do jednej z najskuteczniejszych z nich, która wykonywany jest w Rzeszowie, należy peeling medyczny. Pozwala on uzyskać gładką, przyjemną w dotyku skórę pozbawioną nieestetycznych nierówności, bruzd, rozszerzonych porów czy przebarwień. Gabinet korzysta wyłącznie z najlepszego na rynku sprzętu, który obsługują doświadczeni lekarze. To gwarancja bezpieczeństwa, a także satysfakcjonujących efektów.

Na czym polega dermopeeling? To złuszczenie składającego się z kilku warstw naskórka. Aby osiągnąć ten cel, wykorzystuje się określoną mieszankę kwasów, którą umieszcza się w danym obszarze na skórze. W ten sposób wywoływane są uszkodzenia, które kontroluje specjalista. Nadwyrężona skóra musi się następnie zregenerować, dzięki czemu staje się gładka, promienna i jasna. Świeży naskórek jest też ponadto jędrny, elastyczny i sprężysty. Wynika to z faktu, że na skutek starcia i odnowienia naskórka odsłonięte zostają nowe komórki, które do tej pory były ukryte.

Dużym atutem tego rozwiązania jest fakt, że rezultaty są widoczne praktycznie od razu. Wskazaniem do zabiegu mogą być:

  • wspomniane przebarwienia oraz blizny,
  • drobne zmarszczki,
  • trądzik i podobne zmiany chorobowe,
  • zaskórniki,
  • rozstępy,
  • rozszerzone pory.

Ta metoda polecana jest osobom w każdym wieku - zarówno młodszym, którzy mają problem z wypryskami i nadmiarem sebum, jak i starszym, którzy dostrzegają w lustrze pierwsze objawy starzenia się skóry. Lekarz, który kwalifikuje do zabiegu, zawsze informuje o przeciwskazaniach do jego wykonania. W tym przypadku są do uszkodzenia naskórka, alergie, aktywna opryszczka, ciąża i karmienie piersią, świeże blizny oraz inne.

Podczas wykonywania peelingu na skórę zostają nałożone różne preparaty. To od nich uzależnione są efekty, dlatego tak ważne jest to, by skład dobierał wykwalifikowany specjalista. Najczęściej stosuje się kwasy AHA, BHA oraz PHA. Działanie tego typu środków zostaje następnie zneutralizowane substancjami łagodzącymi, a na koniec nakładany jest retinol. Takie złuszczenie może poprzedzić inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, np. mezoterapię.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.sowinska-podlasek.pl
Dodano: 2021-02-17
Telefon: 574 197 414
Miejscowość: Rzeszów
Adres: Litewska 12
Kod pocztowy: 35-302

Źródła:
https://www.sowinska-podlasek.pl/peeling-medyczny


Podobne Firmy

Używane Kompresory
ul. 39200 Dębica, Drogowców 7
gigantsport.pl
ul. 37600 Lubaczów, Rynek 27
ZRR i ZEKiRZ Jeziorek Dziubek
ul. 37126 Medynia Głogowska , Medynia Łańcucka 207